O kancelarii

Jolanta Klorkowska-Przybyła - właściciel kancelarii, ekonomista, doradca podatkowy nr wpisu 10911, uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 23146/01 posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie rachunkowości i doradztwa podatkowego. Od wielu lat prowadzi biuro rachunkowe w Poznaniu.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ukończyła także studia podyplomowe: MBA - Poznań Atlanta na Georgia State University i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Rachunkowość i finanse na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe uzyskała pracując w firmach produkcyjnych, usługowych różnych branż, również konsultingowych, w tym w spółce doradztwa podatkowego o dużej renomie na rynku polskim. Autorka i współautorka pozycji książkowych oraz artykułów z zakresu prawa podatkowego, instrukcji podatkowych. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa podatkowego. Uczestniczyła w wielu projektach z zakresu audytu podatkowego dla dużych przedsiębiorstw.

Podejmując współpracę z NOBLESSE Kancelarią Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości mają Państwo gwarancję zastosowania optymalnych rozwiązań księgowo-podatkowych, zyskując spokój i możliwość koncentracji na innych, kluczowych dla budowania wartości Państwa firmy obszarach, przy jednoczesnej obniżce kosztów działania.

Zapewniamy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa podatkowego, księgowości oraz spraw pracowniczych.

Jesteśmy zainteresowani współpracą zarówno z dużymi podmiotami np. w ramach świadczenia usług doradztwa podatkowego (opinie podatkowe, audyty), jak i z małymi jednoosobowymi firmami, które zamierzają rozpocząć działalność lub niedawno ją rozpoczęły i potrzebują wsparcia w zakresie doradztwa odnośnie wyboru optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej, formy opodatkowania czy też w zakresie świadczenia usług prowadzenia ksiąg podatkowych lub rachunkowych.

Cieszę się, że mogę Państwa gościć na stronach mojej firmy i serdecznie Państwa zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu w celu umówienia spotkania.

Jolanta Klorkowska-Przybyła


Biuro Podatkowe Poznań

Dziś jest

Kancelaria Podatkowa

NOBLESSE Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości Jolanta Klorkowska-Przybyła

ul. Dąbrowskiego 290 (I piętro), 60-406 Poznań
tel./fax +48 61 842 68 40
tel. +48 61 842 68 41
e-mail: biuro@noblesse.com.pl

NIP: 764-182-27-45
REGON: 634475229
ING Bank Śląski S.A.
69 1050 1520 1000 0090 6486 2791